Słoneczna witamina

Magda   23 maja 2016   Brak komentarzy

Słoneczna witaminaLato. Wspaniały czas na jaki każdy czekamy. Komu lato nie kojarzy się ze wspaniałym okresem wypoczynku, radości czy pięknych skąpo ubranych kobiet na plaży czy na ulicy. Ale mało kto wie skąd bierze się takie dobre samopoczucie. Ludzie nie zadają sobie pytania dlaczego w lato czujemy się tak świetnie, a depresje dosięgają nas najczęściej w porach jesienno-zimowych.

Odpowiedź jest banalnie prosta – chodzi o słońce, a raczej o wspaniałą witaminę, która wyzwala w nas pozytywną energię i chęć do życia. Chodzi tu oczywiście o witaminę d. Witamina d a skóra ma świetny wpływ na naszą cerę. Oprócz pięknej opalenizny, która to jest obronną reakcją ciała na słońce, ciepłe promienie dostarczają nam także bezcennej witaminy d. Nasza skóra wygląda o wiele lepiej, i nie tylko wygląda, ale ze zdrowotnego punktu widzenia także tak jest. Oczywiście nie wolno przesadzić ze słońcem, bo zamiast witaminy d tylko poparzymy skórę.

Suplementacja witaminy D

Jednak żyjemy w Polsce, kraju, gdzie nie możemy czerpać kąpieli słonecznych przez siedem dni w tygodniu i dwanaście miesięcy w roku. Dlatego poza latem warto spróbować krem z witaminą d. Jest to doskonałe zastępstwo dla słońca. Kremy takie nie są drogie, a dzięki nim możemy odzyskać wspaniałe letnie samopoczucie. Suplementacja witaminy d może odbywać się na różne sposoby, ale nie ma co ukrywać, że krem z witaminą d jest bardzo dobrym sposobem, lepszym niż tabletki, ponieważ nie obciążą wątroby. Świetną propozycją dla osób szukających pozytywnych aspektów witamina d a skóra jest Lirene proVita D. Jest to bardzo ciekawa propozycja na rynku wszelakich kremów. Według opinii społeczeństwa, takie kremy cieszą się uznaniem nie tylko w granicach naszego niestety niezbyt słonecznego kraju.

Jaki jest wpływ witaminy D na skórę?

Wpływ słonecznej witaminy d na skórę jest oszałamiający. Każdy z nas spotkał się z pozytywnymi aspektami opalania się, dlaczego by więc nie spróbować Lirene Provita D. Nie zmarnujemy mnóstwa pieniędzy, a przy tym nie zaryzykujemy spalenia swojej skóry. A ze skórą jak z życiem – ma się tylko jedno i trzeba o nią dbać.

Podobne wiadomości:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>